Završeno utvrđivanje spremnosti za školu, prvašići nestrpljivo očekuju jesen

Autor: Administrator , 31. 3. 2012.

U prošlom je tjednu završeno utvrđivanje spremnosti za školu naših budućih prvašića. Obavještavamo sve roditelje da slijedi sistematski pregled kod školske doktorice dr. Lorete Načinović Magaš, za koji će poziv dobiti na kućnu adresu. Obavijest o upisima biti će oglašena u vrtićima, na radio Labinu i web stranici naše škole. Molimo roditelje čija su djeca bila u nemogućnosti prisustvovati testiranju, da se jave u školu školskoj pedagoginji radi dogovora o drugom terminu testiranja koji će se održati nakon Uskršnjih praznika. Uživali smo u druženju s našim predškolcima i veselimo se ponovnom susretu. Oni su pak naposljetku izjavili kako su se super proveli i kako s nestrpljenjem očekuju jesen!

Vaše Ester i Anna, pedagoginja i psihologinja škole.

„I učiti treba naučiti!“ (V. Miličić)

U prošlom je tjednu završeno testiranje spremnosti za školu naših budućih prvašića. Obavještavamo sve roditelje da slijedi sistematski pregled kod školske doktorice dr. Lorete Načinović Magaš, za koji će poziv dobiti na kućnu adresu. Obavijest o upisima biti će oglašena u vrtićima, na radio Labinu i web stranici naše Škole. Molimo roditelje čija su djeca bila u nemogućnosti prisustvovati testiranju, da se jave u Školu školskoj pedagoginji radi dogovora o drugom terminu testiranja koji će se održati nakon Uskršnjih praznika.

„I učiti treba naučiti!“ (V. Miličić)