Dan škole u Nastavi na daljinu

Autor: Administrator , 8. 5. 2020.

Dan naše škole obilježavamo svake godine 9.svibnja prigodnim programom u školi popraćenim glazbom, plesom i veseljem. Ove godine zbog novonastale situacije i nemogućnosti da se program ostvari u školi, odlučili smo u petak, 8.svibnja obilježiti naš Dan škole na virtualan način. Kao i inače na priredbi, sve je učenike, učitelje i roditelje pozdravio ravnatelj škole u virtualnim učionicama iskazavši učenicima zahvalu za sav trud koji ulažu svakodnevno, učiteljima koji s njima rade i vode ih te roditeljima koji su neizostavna podrška. Datum 9.svibnja nije slučajno i dan naše škole. To je dan koji ujedinjuje a ne dijeli, to je dan koji otvara putove razumijevanja i tolerancije i boljeg sutra svih nas a pogotovo za naše učenike, kako kaže ravnatelj Škole.

VIRTUALNA ČESTITKA ŠKOLI

Pohvalio je i brojne učenike koji su i ove godine ostvarili dobre rezultate na natjecanjima. Učenici su u svojim virtualnim učionicama poslušali i Školsku himnu jer to je način na koji svake godine započinjemo svoju svečanu priredbu. Ove ju je godine za sve nas pripremila i izvela učenica 6.c razreda Amelia Vojić, a profesorica Ankica Stepančić se potrudila da himna dođe do svake virtualne učionice. Ovaj je petak nastava bila nešto ležernija, uz igre, kvizove, sadržaje za razbibrigu koje su za njih pripremili njihovi učitelji i bez domaće zadaće. Učenici koji su željeli mogli su kroz crteže, pjesmice ili literarne uratke pokazati svojoj školi nedostaje li im, koliko im znači ili jednostavno čestitati ovaj za nju važan dan.

Radovi će biti objedinjeni u virtualnu čestitku školi čiju prvu verziju možete vidjeti na POVEZNICI jer, pokazalo se, da učenici itekako imaju što poručiti svojoj školi pa radovi učenika mlađih i starijih razreda i dalje stižu. Hvala našim učenicima na trudu i privrženosti svojoj školi.

Draga školo, možeš biti ponosna, tvoji učenici te vole i misle na tebe!

Sretan ti 75. rođendan!

« Ožujak 2024 »