Valentinovo u OŠ "Ivo Lola Ribar" Labin

Autor: Administrator , 15. 2. 2019.

U našoj školi 14. veljače poseban je dan. To je dan kada se učenici i učiteljice posebno pripremaju kako bi proslavili Dan zaljubljenih. U školskoj knjižnici prigodan program pripremili su učenici petih, šestih i sedmih razreda zajedno s učiteljicama Hrvatskog, Engleskog i Talijanskog jezika te učiteljicom Glazbenog jezika. Učenici su tako pripremili igrokaze, čitanje poezije i interpretacije ljubavne poezije na hrvatskom, engleskom i talijanskom jeziku te dječje mudrosti. Poslušali smo skladbe koje su nam izveli Tin, Andrea i Morris na gitari i harmonici, a Leonarda je zaslužila veliki pljesak vokalnom izvedbom pjesme „Nije htjela“.

Za lijep ugođaj u školskom holu uređenjem školskog panoa svoj doprinos dale su i učenice osmog razreda te učiteljice Hrvatskog jezika i Likovne kulture.

U drugom razredu matične škole učenici su oblježili Valentinovo pripremajući vjenčanje te su imali tortu i buket cvijeća.

Budući da je ljubav osjećaj koji nas pokreće i čini život ljepšim, želimo svima ugodno provedeno Valentinovo!

Učenici PŠ Vozilići obilježili su Valentinovo dvostrukim vjenčanjem. Leonarda i Noel te Dora i Leon zavjetovali su se na vječnu dječju ljubav. Cijeli tjedan trajale su pripreme za vjenčanje. Izrađivale su se bombonjerice za uzvanike, radili smo prstene od aluminijske folije te ostale ukrase da nam vjenčanje bude što ljepše. Kuharica Gordana ispekla je mladencima tortu kojom su se svi častili nakon vjenčanja. Bio je to jedan veseli dan ispunjen dječjom ljubavi i veseljem.

"Budite zaljubljeni i budite voljeni! Zauvijek!"

Sretno Valentinovo,

Učiteljice i učenice PŠ Vozlići