Oproštaj osmaša

Autor: Administrator , 4. 7. 2023.

U ponedjeljak, 3.srpnja oprostili smo se s još jednom generacijom osmaša, generacijom koja se  proteklih  godina suočila s brojnim izazovima. Pandemija je donijela online nastavu, odvajanje od škole i prijatelja, mnoge promjene, teamse i yammere kako su i sami istaknuli u svom obraćanju publici voditeljice programa Vedrana, Lucija i Emma. Ipak, to je teško vrijeme prošlo i sada kreću u neke nove avanture, slijede neki novi izazovi.

U svom se obraćanju voditeljice zahvalile svim djelatnicima škole koji su ih pratili na njihovom putu, osobito njihovim prvim učiteljicama, učiteljicama produženog boravka i sada, na samom kraju, razrednicama Jasmini Beloč, Ankici Stepančić i Anessi Alagić-Negri koje su ih i vodile ove zahtjevne četiri godine. Učenici su osmislili stihove kojima su nas upoznali sa situacijom u njihovim razrednim odjelima, a talentirani glazbenici Lana, Filip i Fabian pokazali su svoje umijeće sviranja klavira i gitare. Lana i Zara razveselile su sve prisutne svojom plesnom točkom, a na kraju slijedila je zahvala učenika svim učiteljima, ravnatelju , ali i njihovim roditeljima koji su im uvijek podrška i vjetar u leđa. Bila je to prigoda da se i ravnatelj škole zahvali učenicima, djelatnicima, razrednicama, ali i roditeljima na svom trudu i želji da usmjere ovu generaciju na pravi put i da im pomognu da ostvare svoje snove. Publici se obratila i predstavnica Vijeća roditelja Branka Kiršić i svim djelatnicima od srca zahvalila na svoj podršci i pomoći ovoj generaciji učenika.

Posebno su pohvaljeni učenici koji su svojim trudom i radom postizali odličan uspjeh i bili uzornog vladanja svih ovih godina a to su Ema Kos, Lukas Dautović i Josip Griparić. Nagrada Zlatno pero pripala je učenici Emi Kos koja se u ovih osam godina pokazala kao iznimno vrijedna, odgovorna i marljiva učenica pa je i zaslužila titulu učenika generacije kao veliki suradnih učenicima ali i učiteljima škole. Posebno je pohvaljen i nagrađen učenik Antonio Juretić za izniman suradnički i human s vršnjacima i djelatnicima škole. Čestike pohvaljenima, ali i svim učenicima ove generacije što su uspješno priveli kraju svoje osnovnoškolsko obrazovanje uz želju da uspješno upišu svoje željene smjerove i ostvare svoje planove. Dragi osmaši, hvala vam za sve! Sretno!

Pogledajte GALERIJU FOTOGRAFIJA za više fotografija s priredbe.