Apolonija d.o.o. poklonila svim prvašićima četkice i paste za zube

Autor: Administrator , 21. 9. 2021. 13:05

I ove godine naša škola u suradnji s Gradom Labinom nastavlja s realizacijom projekta Zaštita zubi  u cilju očuvanja oralnog zdravlja, a time i zdravlja uopće. Neizostavna karika ovog hvalevrijednog projekta je svakako i   stomatološka poliklinika Apolonija  d.o.o. Labin, koja je  u cilju prevencije karijesa i očuvanja oralnog zdravlja darovala svim učenicima prvih razreda matične i područnih škola četkice i paste za zube.

[više]

Besplatno učlanjenje u Gradsku knjižnicu Labin za sve prvašiće osnovnih škola Labinštin

Autor: Administrator , 10. 9. 2021. 09:30

Gradska knjižnica Labin i ove godine organizira besplatno učlanjenje za sve prvašiće s područja Labinštine, s ciljem razvijanja i usvajanja čitalačkih navika kod djece od rane dobi.

Pozivamo roditelje/skrbnike da sa svojim prvašićima posjete Dječji odjel naše knjižnice koji nudi mnoštvo zanimljivih knjiga, edukativnih slikovnica, lektirnih naslova, stripova, enciklopedija primjerenih djeci. Druženje s knjigom imat će pozitivan učinak na njihov kognitvni razvoj i doprinijeti lakšem svladavanju školskih obaveza; potaknut će dječju maštu, obogatiti njihov rječnik te pomoći tečnijem izražavanju.

Za upis u Knjižnicu potrebno je ispuniti pristupnicu koja je dostupna na pultu u Knjižnici, ali i online na sljedećem linku: https://gklabin.blob.core.windows.net/pages/XOJIDOD3NTZKFUGZFLKAJW63070PRP.pdf

Prvašićima koji su već učlanjeni u Gradsku knjižnicu Labin, nakon isteka, članstvo je moguće besplatno produžiti na još godinu dana, uz priloženu ispunjenu pristupnicu.

Posjetite nas kako bismo zajedno vašim prvašićima uljepšali ulazak u svijet slova, riječi i samostalnog čitanja!

Vaša Gradska knjižnica Labin

Dobrodošli, dragi prvašići!

Autor: Administrator , 6. 9. 2021. 13:18

Danas je za naše drage prvašiće bio poseban i uzbudljiv dan, prvi dan škole i početak jednog divnog putovanja! U matičnoj i u našim područnim školama Vozilići, Vinež i Kature upriličen je prigodan program koji su za svoje malene prijatelje pripremili stariji učenici sa svojim učiteljicama. Nakon programa je sve prisutne pozdravio i ravnatelj škole poželivši im toplu dobrodošlicu, a zatim su ih  dočekale i njihove razredne učiteljice  koje su svoje nove učenike upoznale sa školom i razredom.  U matičnoj je školi 15 prvašića dočekala učiteljica Tamara Poldrugovac- Franković, u PŠ Vinež 16 učenika učiteljica Ružica Vilić, u PŠ Kature učiteljica Vesna Tenčić ima čak 26 prvašića te u PŠ Vozilići učiteljica Sanja Matanović-Rajković njih 5. Svim našim prvašićima želimo ugodan boravak u školi te puno uspjeha i veselja u radu!

Obavijest o prijemu prvašića u ponedjeljak, 6.rujna 2021.godine

Autor: Administrator , 31. 8. 2021. 13:05

Prijem za učenike prvih razreda održat će se prema sljedećem rasporedu:

• Matična škola - 9,15 sati; učiteljica  Tamara  Poldrugovac Franković
  • Područna škola Kature -10,00 sati; učiteljica Vesna Tenčić
  • Područna škola Vinež - 10,30 sati; učiteljica Ružica Vilić
  • Područna škola Vozilići –11,00 sati; učiteljica Sanja Matanović Rajković

Ravnatelj će nakon prijema prvašića s roditeljima održati kratki sastanak o  organizaciji rada Škole u skladu s epidemiološkim mjerama.

Zbog uvažavanja epidemioloških mjera molimo roditelje da samo JEDAN od njih dovede dijete u školu.

Ravnatelj:

Miro Alilović, prof

Obavijest roditeljima i učenicima petih razreda 2021./2022. za prvi dan nastave

Autor: Administrator , 31. 8. 2021. 13:00

• obzirom na posebne okolnosti i uvažavanje epidemioloških mjera, molimo sve učenike 5. razreda da   1. dan nastave dođu na sportsko školsko igralište u 8.00 (vanjski ulaz, kapija na igralištu)
  • u pratnji učenika dolazi SAMO JEDAN roditelj, a  nakon razmještaja učenika u razredne odjele, ravnatelj će održati kratak sastanak s roditeljima o organizaciji rada u skladu s epidemiološkim mjerama

Ravnatelj:

Miro Alilović, prof.

[više]

Obavijest o organizaciji nastave i rada Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 31. 8. 2021. 12:50

Poštovani roditelji, dragi učenici,

nastava počinje u ponedjeljak, 6.rujna i bit će organizirana prema Uputama o organizaciji nastave i rada koju je škola donijela u skladu s preporukama HZZJZ-a i MZO-a, a koja se nalazi u privitku. Protokol je privremen i promjenjiv ovisno o epidemiološkoj situaciji i stupa na snagu 6.rujna 2021.godine.

U ponedjeljak, 6.rujna  učenici će imati tri sata nastave  te ih molimo  da donesu školske torbe kako bi mogli preuzeti udžbenike.

Učenici od 5.do 8.razreda prvi dan moraju donijeti svoje maske.

Školska marenda i produženi boravak počinju od utorka, 7.rujna.

Ova će nastavna godina biti organizirana prema Odluci o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola u šk.god. 2021./2022.

Hvala na razumijevanju!

Sretan početak školske godine!

« Rujan 2021 »